Meteroids
 
W swoim debiucie wygrali Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE FEST 2020 organizowanym przez Sulęciński Ośrodek Kultury. Energetyczna ściana gitar i entuzjastyczny występ porwał publiczność i jurorów – werdykt był jednogłośny. Kolejny raz zgarnęli nagrodę główną i indywidualne wyróżnienie na Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Gitarowych w Mosinie… a to pewnie nie koniec zdobyczy.

Pochodzą z Zielonej Góry, grają własne hRAd-Rockowe kompozycje… tak to nie błąd, a ich autorska mieszanka dźwięków. Czerpią wiele z metalowych ballad, hardrockowego brzmienia i brudnego grungowego riffu… Jak wskazuje o-błędna nazwa „Meteroids”, są jak meteoroidy – krążące, poszukujące celu, wyzwalające swoją energię w muzyce i eksplodujące z werwą na scenie.

Debiutancki krążek zespołu, z trzynastoma utworami, miał swoją premierę we wrześniu 2021 roku. Albumem „Przemyślenia” zachęcają słuchaczy do posiadania własnego zdania i nie zatrzymywania się w szarej codzienności. Opowiadają o tym jak niefortunnie, błędnie, wypowiedziane słowa mogą dać początek do stworzenia czegoś dobrego, tak jak to było w ich przypadku.

Utworów można posłuchać na popularnych serwisach streamingowych (Spotify, iTunes, YT, Tidal itp.)

Płytę promowała trasa koncertowa Rockowe NasTROJE po większych miastach w zachodnio-południowej Polsce (Wrocław, Poznań, Jelenia Góra, Głogów, Żagań, Leszno). Zawsze w muzycznym trio z innymi kapelami porywali publiczność do wspólnej zabawy ciekawymi i mocnymi brzmieniami.

Za nimi wiele koncertów m.in. na zielonogórskim Winobraniu, koncertach WOŚP, jako support zespołów „Farben Lehre”, „Dr Misio” i „The Analogs” oraz na wielu imprezach w okolicach Zielonej Góry. Grali na festiwalach i przeglądach, m.in. na: WAKE UP & LIVE w Sulęcinie, Domówce Woodstock w Mayovce, Żubrowisku w Pszczynie czy Gostyńskich Rockowaniach.

Są wysoko notowani na Liście Przebojów Radia SOK, Liście PolishChart w Radio WNET i Liście Radia Orbit. Utwory można usłyszeć na antenie Radia Nowy Świat, Radia Zachód, Radia Index czy Radia SOK. 
Głosowanie SMS - 72601 oko.25 koszt 2PLN + 23%VAT
W innym stanie 1%
Koszyk na zakupy