kapituła

Mariusz Łuba
Pomysłodawca
Twórca i pomysłodawca wielu prestiżowych imprez sportowych, kulturalnych i muzycznych. Radiowiec, sportowiec, w którego życiu na pierwszym miejscu zawsze jest rodzina.

Mariusz Łuba

Ilona Świąder
Wokalistka
Ilona Świąder – wokalistka, prezenterka, laureatka wielu konkursów muzycznych.
Zwyciężczyni talent show „Disco Star” 2019 emitowanego na antenie najpopularniejszej muzycznej stacji telewizyjnej – PoloTV.
Prezenterka stacji PoloTV, współprowadząca codzienny program Disco Studio.
Jej teledyski wydane pod pseudonimem Królowa Disco obejrzało łącznie kilkaset tysięcy osób!

Jacek Gwiazda
Wokalista
Przygodę z muzyką rozpoczął w dzieciństwie. Pierwsze szlify zdobywał pod okiem kadry Państwowej Szkoły Muzycznej im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce w klasie trąbki i fortepianu. Na scenie muzycznej disco polo zaistniał w 2012 roku, kiedy to wystąpił w programie Disco Star emitowanym w telewizji Polo TV. Tam dotarł do ćwierćfinału. W przeszłości związany był z zespołem Stereo, z którym nagrał płytę „Stereotypy”. W 2013 roku wraz z zespołem Stereo zajął I miejsce w konkursie „Młodego Pokolenia” w Kobylnicy, co dało możliwość występu live w telewizji Polo TV.
Jako solista, od utworu „Jestem milionerem”, zadebiutował w 2017 roku. Następnie nagrał takie utwory jak „Gdy mówiłem kocham”, „Mówią, że zwariowałem”, „Dziwna Kaśka”, „W kolorze Twoich ust” „Tylko Ty”.
Zespół tworzą: Jacek – wokalista, Paweł – gitarzysta oraz Daniel – perkusista. W swojej karierze scenicznej miał okazję wystąpić między innymi na największych festiwalach: Disco Hit Festiwal Kobylnica, OFMT Ostróda, Polo TV Hit Festiwal w Szczecinku, Disco pod Żaglami w Mrągowie, Gala Walentynkowa w Gdyńskiej Arenie.
Ponadto występował na scenach największych i najpopularniejszych klubów grających muzykę disco polo.


Włodzimierz Małaszek
Muzyk
Włodzimierz ‘Włodas’ Małaszek. Współzałożyciel i basista zespołów EmpatiC oraz TUPOLEV. Udzielał się jeszcze w takich ostrołęckich zespołach jak Irydion (1997-2005) oraz Machu Pichu (1998-2002). Organizator wielu koncertów (m.in. mini festiwal ‘OstFest’ ). W latach 2010-2016 prezenter muzyczny w Radio Oko (audycja AfterDark) Dyskografia z udziałem Włodasa: (oficjalnie wydania) CD EmpatiC ‘Gods Od Thousand Souls’ (2010.12.10 Wydawnictwo Muzyczne Psycho (polska) / 2012.01.20 Terrasound Records (europa)) CD EmpatiC ‘Ruined Landscape’ (2014.04.10 Terrasound Records (europa)) Photo by All Austrian Rock & Metal Music

Paweł Ustaszewski
PREZENTER RADIOWY
Paweł „Pawilon” Ustaszewki. Prezenter radiowy, muzyk, autor i pomysłodawca audycji radiowej „Reggae Jazda”. Terapeuta dusz na fali 88,5FM radia Oko. Współtwórca undergroundowego albumu hiphopowego „Zasady” (Studio Cisza 2009). Na co dzień ojciec i mąż ceniący szczerość.