Zespół SamoHa powstał w styczniu 2018 roku w Białymstoku z inicjatywy lokalnych muzyków. Wspólne muzyczne zainteresowania oraz doświadczenia z przeszłości pozwoliły wykreować nowy band ocierający się o Hip-hop z elementami funky i ciężkiego rocka.

Sceniczny debiut formacji miał miejsce na wojewódzkim przeglądzie zespołów amatorskich Rockowania 2018 w Białymstoku. Entuzjastycznie przyjęty występ zagwarantował zespołowi „awans” do finałów przeglądu, na którym wystąpiło siedem zespołów z woj. podlaskiego. Wiosną 2018 roku, formacja SamoHa rozpoczęła pracę nad kilkoma studyjnymi nagraniami. Pierwszym utworem promującym band została piosenka „I tak to zrobię 2018 „. Do piosenki został zrealizowany klip. W listopadzie 2018 roku zespół zakwalifikował się do konkursu Start NaGranie organizowanego przez Program 3 Polskiego Radia. W styczniu 2019 r. dwukrotnie wystąpił w trakcie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wczesną wiosną opublikowany został teledysk do utworu „Mur”. Latem i jesienią band zagrał liczne koncerty. W tym autorski w klubie Fama. Obecnie zespół planuje wydać własny album.

Skład SamoHa:

Piotr Maksim – wokal Jacek Bartnicki – gitara Karol Kuczyński – instrumenty klawiszowe Krzysztof Matosek – bas Jakub Rajecki – perkusja.

Więcej na temat zespołu dowiecie się na stronach:

FB: https://www.facebook.com/SamoH.band/ 
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/samoha.band/ 
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCMW_UyHNu2inzs9YBds2QyQ

Głosowanie SMS - 7148 oko . 40 koszt 1PLN + 23%VAT
SamoHa 11%
Koszyk na zakupy