Zespół Novy to trzej bracia, którzy z niezwykłą wrażliwością tworzą różnorodne muzyczne tła do poetyckich tekstów jednego z nich. Charakterystyczne w ich twórczości jest to, że łączą undergroundowe gitarowe brzmienie z wachlarzem nastrojowych brzmień elektronicznych instrumentów takich jak wiolonczela, cymbałki, czy trąbka. Ich utwory oprócz nietuzinkowej różnorodności muzycznej wyróżnia również to, że są niezwykle szczere i poruszające, podejmujące głęboką życiową tematykę, przez co autorzy określają swą twórczość rockiem metafizycznym.

Piosenka ,,Między nami,, jest piosenką o miłości – temat klasyczny, lecz tu miłość wypowiedziana jest zupełnie inaczej, tu słów kocham cię i tym podobnych nie usłyszymy ni razu. Mamy za to nostalgiczną, osadzoną w kontekście przemijania opowieść o poszukiwaniu szansy na kontynuację miłości w świecie równoległym, bo jest tak ważna i cenna dla autora, że szuka sposobu na to, by pokonać dla niej czas i byt…

Piosenka jest wersją akustyczną wydanego już wcześniej utworu o tym samym tytule. Gitarze akustycznej towarzyszą w tym przypadku dźwięki smyczkowe, tworząc nastrojową muzyczną oprawę tego nietypowego wyznania miłości.

Więcej na:

www.novymuzyka.pl

www.facebook.com/Novy.muzyka

www.novymuzyka.pl
Głosowanie SMS - 72601 oko.53 koszt 2PLN + 23%VAT
W innym stanie 1%
Koszyk na zakupy